Gripo vakcina: ką reikia žinoti prieš nusprendžiant skiepytis

Jeigu norite daryti viską, kas yra geriausia jūsų sveikatai, niekada neleiskite kietiems švirkšti ką nors į jūsų ar į jūsų vaikų kūną. Gaudami gripo vakciną, turite tai žinoti: JAV Kongresas ir Aukščiausiasis Teismas pripažįsta, kad vakcinos neišvengiamai nesaugios. Taip skelbia JAV įsikūrusi organizacija Children’sHealth Defense.

vakcina nesciai moteriai nuo gripo

Gyvsidabris ir gripo vakcina
• JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) perspėja, nėščioms moterims ir mažiems vaikams nevalgyti žuvies, kuriose yra  sąlyginai didelis gyvsidabrio kiekis. Tačiau ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) rekomenduoja nėščias moteris ir kūdikius vakcinuotis gripo vakcinomis, iš kurių daugelyje yra konservuojančio gyvsidabrio.
• Pasak JAV aplinkos apsaugos agentūros (EPA) parengtas gaires turėtumėte sverti apie 250 kilogramų, kad saugiai apdoroti iš kai kurių vakcinų gaunamą gyvsidabrio kiekį į žmogaus organizmą. Gyvsidabris yra labai toksiškas smegenų audiniams ir gali paveikti esmines smegenų vystymosi stadijas besivystančiam vaisiui,  ar jau gimusiam kūdikiui ar vaikui.
• JAV Aplinkos apsaugos agentūra (EPA) apskaičiavo, kad viena iš šešių moterų turi padidintą gyvsidabrio lygį kraujyje, galintį kelti pavojų negimusiam kūdikiui ar vaikui. Du tyrimai 2012 m. Parodė, kad motinos organizme esančio gyvsidabrio poveikis yra susijęs su dėmesio problemomis veliau gimusiems jos vaikams.
• Moksliniai tyrimai parodė, kad gyvsidabris greitai kerta placentą ir kaupiasi vaisiuje.
• CDC  skelbia, kad per pastaruosius 14 gripo sezonų,  gripo vakcinos efektyvumas siekė nuo 10% iki 60%.
• Thimerosalio turinčios vakcinos turi 250 kartų daugiau gyvsidabrio kurį EPA klasifikuoja kaip toksišką atlieką.
• 2001 metais prestižinis Institute of Medicine rekomendavo, kad nėščios moterys, vaikai ir jaunuoliai nenaudotų gyvsidabrio turinčių vakcinų.
• JAV gripo vakcinos rinka generuoja beveik $3 milijardų pajamas kasmet.

Pilnas straipsnis su šaltiniais: https://childrenshealthdefense.org/news/flu-vaccine-facts/?fbclid=IwAR08m6iL_RzCwB1H1CIhsM3Rdsbb4-iUvLJ6_p_lK5uK4bH1x6C11QAKhmM

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *